Váš pes zazáří

http://www.svitive-obojky.cz/svitici-led-obojek-4 http://www.svitive-obojky.cz/svitici-led-obojek-4 http://www.svitive-obojky.cz/svitici-led-obojek-4 http://www.svitive-obojky.cz/svitici-led-obojek-4 http://www.svitive-obojky.cz/svitici-led-obojek-4 http://www.svitive-obojky.cz/svitici-led-obojek-4 http://www.svitive-obojky.cz/svitici-led-obojek-4 http://www.svitive-obojky.cz/svitici-led-obojek-4 http://www.svitive-obojky.cz/svitici-led-obojek-4 http://www.svitive-obojky.cz/svitici-led-obojek-4 http://www.svitive-obojky.cz/svitici-led-obojek-4 http://www.svitive-obojky.cz/svitici-led-obojek-4 http://www.svitive-obojky.cz/svitici-led-obojek-4 http://www.svitive-obojky.cz/svitici-led-obojek-4

Každý z nás se připravuje na různé události a chce u toho hezky vypadat, při nejlepším se něčím od ostatních odlišit. Proč tedy nějak neodlišit i našeho čtyřnohého miláčka? Pokud chystáte například nějakou party doma, návštěva jistě ocení skvostně vypadajícího pejska, který je přivítá u dveří. Dobrým nápadem jsou svítící obojky pro psy . Váš čtyřnohý přítel zazáří a bude vám silně konkurovat.

fa5-336x280.jpg

Pro více využití

Náš produkt najde využití i v dalších situacích, kdy je třeba svého chlupáčka zviditelnit. Uvnitř je schovaný LED pásek s vysokou svítivostí a vyměnitelnou baterií. Využijete ho například při procházkách, kdy potřebujete mít nad svým miláčkem stoprocentní dohled. Vybírat můžete z několika barev, kterou svého mazlíčka ozdobíte. Ani výběr velikosti nebude problém, i těch je dostupných více. Ať už náš výrobek využijete k čemukoli, přejeme vám u toho skvělou zábavu!

Váš pes zazáří
Ohodnoťte příspěvek
336x280-1-1474365393.jpg